1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Місяць посту та молитви!

PDF Друк e-mail

Місяць посту та молитва за духовне оновлення

Для духовного зростання і наближення до Бога існує ряд духовних дисциплін, серед яких особливе місце займають піст і молитва. Жодна з великих справ, вчинених божими людьми, не робилась без посту і молитви. Всі пробудження, які виникали в історії, розпочинались із них. Великі Божі мужі, включаючи самого Господа Ісуса Христа, багато часу проводили у постах і молитвах. І якщо ми прагнемо оновлення нашого духовного життя та очищення від давніх гріхів, нам потрібно долучитись до посту і молитви, який проходитиме на протязі місяця (з 25 лютого до 25 березня 2013 року в церкві Дім Євангелія. Ми закликаємо кожного члена церкви не залишитись осторонь цієї важливої справи, але стати учасником, щоб прославити Бога і отримати від Нього благодать. Ми пропонуємо молитись за потреби тричі на день: ранком і в обід самостійно, а ввечері з 18.30 до 19.30 в будинку молитви, де проходитиме молитовне зібрання.

Анатолій Мельник

Пастор церкви ЄХБ "Дім Євангелія"

м.Хмельницький


 

 

Молитовний тиждень з 18.03 до 24.03. 2013 року

«Усе, що потрібне для життя та побожності, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою. Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої Істоти, утікаючи від пожадливого світового тління. Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стриманість, а в стриманості терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов.

Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа. А хто цього не має, той сліпий, короткозорий, він забув про очищення з своїх давніх гріхів. Тому, браття, тим більше дбайте чинити міцним своє покликання та вибрання, бо, роблячи так, ви ніколи не спіткнетесь. Бо щедро відкриється вам вхід до вічного Царства Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа». (2Петр.1:3-11)

Понеділок

2 Пет. 1:5 – «покажіть у вашій вірі чесноту»

Молитись про те, щоб наша віра проявлялась в повсякденних справах нашого життя – в служінні Богу і людям; щоб ми могли відкрито сповідувати Ісуса Христа, не боятись, бути мужніми.


Вівторок

2 Пет. 1:5 – «покажіть … у чесноті пізнання»

Молитись про мудрість у всіх життєвих обставинах. За те, щоб ми мудро поводились з братами і сестрами; за те, щоб мудро вирішували життєві справи; щоб чоловіки і дружини були мудрими батьками для своїх дітей; щоб ми мудро поводились із нехристиянами.


Середа

2 Пет. 1:6 – «покажіть … у пізнанні стриманість».

Молитись, щоб мати контроль над гріховними звичками; щоб віруючі не піддавались спокусам; щоб Боже Слово було духовною зброєю у боротьбі із гріхом; щоб молоді люди могли зберігати себе у чистоті до шлюбу; щоб ми використовували Божі засоби у боротьбі з нестриманістю (шлюб, молитовну підтримку інших).


Четвер

2 Пет. 1:6 – «покажіть … у стриманості терпеливість».

Молитись про мужнє прийняття всіх обставин, які випадають на нашу долю і сприйняття їх, як благо від Бога. Молитись за тих, хто терпить утиски у сім’ях і на роботі; за тих, хто страждає від різних хвороб.


П’ятниця

2 Пет. 1:6 – «покажіть … у терпеливості благочестя».

Молитись, щоб ми, як віруючі, постійно перебували у правильних стосунках з Богом і ближніми; щоб дбали про сиріт і вдів; щоб присвячували час молитві і спілкуванню з Богом; щоб у практичному житті втілювали принципи Божого Слова.


Субота

2 Пет. 1:7 – «покажіть … у благочесті братерство».

Молитись про братню любов до інших християн; щоб ми відгукувались на потреби інших; щоб ми служили один одному.


Неділя

2 Пет. 1:7 – «покажіть … у братерстві любов».

Молитись, за жертовну любов до всіх людей; щоб любити тих, хто недолюблює нас; щоб віддячувати добром на зло; за любов у сім’ях;