1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Духовно - доброчинний заклад

PDF Друк e-mail

Духовно-доброчинний заклад

Реабілітаційний центр

Заснування

Почалося все з молитви братів. Віталій Марценюк, який на той час був регентом молодіжного хору, дияконом церкви, горів бажанням відкрити це служіння. Він почав його заснування. В цьому йому особливо допомагали брати Сергій Матанчук, Василь Гуминюк та ін. Одна людина пожертвувала на реабілітаційне служіння будинок у селі Бережанка, що у Хмельницькому районі, а церква надалі підтримувала фінансово проведення ремонтних робіт. Почав працювати духовно-доброчинний заклад 30 травня 2011 року – тоді прийняли першу людину на реабілітацію.

Потрапляють у заклад люди з залежностями. Вони фактично є рабами гріха. Мета даного центру – показати залежній людині інше життя, показати шлях до Господа Ісуса Христа, допомогти їй познайомитися з Ісусом, мати особистий контакт з Ним.

Реабілітаційний центр

Добре, якщо людина покається у своїх гріхах. Однак, працівники закладу бажають, щоб колишні залежні ставали учнями та послідовниками Ісуса Христа. Служителі духовно-доброчинного центру роблять все для того, щоб, залишаючи його, люди розуміли, куди вони йдуть, мали чітку відповідь від Бога та відчували Його керівництво, участь в їх житті. Щоб вони бажали нести якесь служіння і знали, для чого Господь їх звільнив від залежності.

Пройти реабілітацію в центрі можуть люди з алкогольною, тютюновою та наркотичною залежністю. Також існує відносно новий вид залежності – ігроманія, від якої страждає вже багато людей.

Термін проходження реабілітації – 6-12 місяців.

Більша частина дня у духовно-доброчинному центрі відводиться на спілкування та вивчення Біблії – є час і для самостійного читання і загального розбору Слова Божого. Іншу частину часу ті, хто проходять реабілітацію, працюють: допомагають по будівництву та ремонтних роботах, які ще тривають, виконують господарські роботи, заготовляють дрова, працюють на території, в саду, обробляють город.

Наразі центр невеликий – проходити реабілітацію можуть одночасно лише 4 людини, які знаходяться під постійним наглядом служителя закладу. Служіння у центрі несуть Олександр Мазорчак та Дмитро Ковальський. Олександр і Дмитро самі свого часу пройшли реабілітацію від залежності. Вони прийняли у своє серце Ісуса Христа, Який допоміг їм звільнитися від гріха. Брати надалі слідують за Господом та бажають, щоб життя інших людей, які мають залежності, повністю змінилося на краще.

Дуже багато залежить від молитви Церкви, а також людей, які привозять залежного у заклад.

Просимо християн молитися за служіння духовно-доброчинного закладу, за людей, які проходять реабілітацію та за тих, хто їх опікує. Моліться, щоб Господь укріпив, сповнив любов’ю та терпінням, мудрістю. Адже реабілітацію проходять люди різного віку з різними залежностями і потрібно знайти підхід до кожного, встановити дружні довірливі відносини. На жаль, чимало є людей, які перебували у цьому закладі дуже короткий час – місяць, тиждень або навіть і один-два дні. Але в будь-якому разі Бог дає шанс кожному. Коли людина потрапляє в центр, вона стоїть перед вибором: іти, коритися, смирятись чи все-таки її «Я» бере верх, і хворий залишає центр.

Господь дає шанс, і той, хто побував в центрі, чув свідоцтва, Слово Боже, бачив оновлене життя і відкинув це на користь іншого вибору – потім буде відповідати перед Богом за це.

Головне, що потрібно для проходження реабілітації – бажання людини, яка має залежність. Бажаючі можуть пройти реабілітацію без будь-яких коштів.

 

 

Якщо Ви або Ваш знайомий чи рідний у безвихідній ситуації, страждає від залежності - запрошуємо пройти реабілітацію у нашому духовно-доброчинному закладі, змінити життя на краще, знайти ціль життя.

За інформацією щодо роботи закладу звертайтесь за телефоном: 067-603-24-64 (Олександр Мазорчук)

Служитель центру Олександр: «Якщо Бог дає людину – намагаємося максимально з нею працювати. Віримо, що якщо наш заклад існує, і Господь приводить туди людей, ми бачимо Його благословення – значить він потрібен і недаремно працює. Ми потребуємо Вашої молитовної підтримки».